Capsule Wardrobe - Fall 2017 - new items

     Jesień to moja ulubiona pora roku... pełna olśniewających barw... trochę kapryśna jak kobieta... raz słoneczna i ciepła... innym razem wietrzna, zimna i deszczowa... Jesień daje nam bardzo wiele możliwości tworzenia nowych i ciekawych OOTD, które potrafią połączyć posiadane przez nas ubrania w bardzo oryginalne kombinacje tworząc unikalny look. Nadejście jesieni to przede wszystkim idealny moment na tworzenie Capsule Wardrobe. Od ponad 2 lat tworzę sezonową garderobę i dzielę się jej zawartością na blogu, jednak w tym roku postanowiłam zrobić to w  nieco inny sposób niż dotychczas mianowicie podzielić się nowościami na których zakup się zdecydowała w ostatnich tygodniach. Generalnie obecna zawartość mojej nie różni się w dużym stopniu od ubiegłorocznej Capsule Wardrobe - Fall.

     Autumn is my favorite time of year ... full of dazzling colors ... a little ... capricious as a woman once sunny and warm ... other times windy, cold and rainy autumn ... gives us a lot of opportunities to create new and interesting OOTD that can connect held by us in a very original clothes combinations to create a unique look. The arrival of autumn is the ideal time primarily to create Capsule Wardrobe. For over two years I create seasonal dressing room and I share its contents on the blog, but this year I decided to do it in a slightly different way than previously namely to share news on the purchase of which is decided in recent weeks. Generally, the content of my present does not differ greatly from last year's Capsule Wardrobe - Fall .

Capsule Wardrobe - Fall 2017 - new items
 1.  H&M - długi t-shirt biały/a long T-shirt white
 2.  H&M - długi t-shirt biały w czarne paski/ a long T-shirt white with black stripes
 3.  H&M - t-shirt biały w czerwone paski/ t-shirt white with red stripes
 4.  H&M - długi t-shirt żółty/ a long T-shirt yellow
 5.  H&M - długi t-shirt szary/ a long gray t-shirt
 6.  H&M - długi t-shirt czarny/ a long black t-shirt
 7.  Promod - granatowa bluzka w kwiaty/ navy blue blouse with flowers
 8.  H&M - czarna sukienka z koronką/ black dress with lace
 9.  Promod - granatowa koszula w białe kropki/ dark blue shirt with white dots
 10.  Promod - czarny, długi kardigan/ black, long cardigan
 11.  Cubus - jeansy high waist hannah/ jeans high waist hanna
 12.  Orsay - jeansy premium slim czarne/ premium slim black jeans
 13.  Orsay - szary szal/ gray scarf
 14.  Promod - szara czapka z pomponem/ gray cap with tassel 
 
     Doświadczenia związane z ponad 2 letnim tworzeniem Capsule Wardrobe zaowocowały dokładnym poznaniem mojego stylu. Dzięki temu dokładnie wiem jakich fasonów, kolorów i materiałów szukam uzupełniając moją dotychczasową garderobę. Generalnie większość zakupów robię on-line. Do moich absolutnych ulubieńców należy francuska marka Promod, której ubrania u dużej mierze odzwierciedlają mój styl. Ponadto jak większość osób kupuję w sklepach sieciowych tj. H&M. Oczywiście od czasu do czasu wybiorę się do galerii, ale raczej w ramach przysłowiowego "oglądania" wystaw... bardzo rzadko zdarza się abym zdecydowała się na zakup czegokolwiek podczas takich wyjść... jestem ciekawa jak wygląda Wasze podejście do zakupów i z przyjemnością przeczytam komentarze na ten temat... bo warto jest dzielić się swoim doświadczeniem i jednocześnie uczyć się od innych.

      Experience with over 2 years of creation Capsule Wardrobe resulted in the accurate knowledge of my style. Thanks to know exactly what styles, colors and materials complementing am looking for my existing wardrobe. In general, most do shopping online. To my absolute favorites to be French brand Promod Whose clothes in a large extent reflect my style. Moreover, as most people buy in stores network ie. H & M. Of course, from time to time I'll go to the gallery, but rather in the framework of the proverbial "watching" exhibitions ... very rarely happens that I decided to purchase anything during such leave ... I'm curious how your approach to shopping and happy to read comments on this ... because it is worthwhile to share his experience and also learn from others.


- keep life simple -

 Anna


Komentarze

 1. Świetny post, ja terz doskonale wiem czego szukam w sklepach odzieżowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja po prostu uwielbiałam zakupy odzieżowe, a potem je znienawidziłam...
  Bardzo lubię to, co mam i nie kupuję nic nowego.
  Chętnie wyrzucałam nadmiar ze swojej szafy :D
  Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odzież zamawiam przez internet, szczerze mówiąc coraz rzadziej wybieram się na zakupy! :D
  Pozdrawiam!

  lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kupuję w sklepach stacjonarnych. Jestem świadoma czego potrzebuję i zawsze jest misja: zakupy, lista i jedziemy z tym :D

  OdpowiedzUsuń
 5. warto widzieć czego potrzebujemy i w czym wyglądamy dobrze. Ja osobiscie nie przepadam za jesienia, jest ponura, mokra i zimna

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja z kolei nie lubię sieciówek. Wolę małe sklepiki na krakowskim Kazimierzu, komisy. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Rzadko wybieram się osobiście na zakupy, teraz chętnie zamawiam w sklepach internetowych. :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty