Welcome back... !

     Po ponad półrocznej przerwie postanowiłam wrócić do blogowania... nie będę ukrywała, że przez ten okres czasu kilkakrotnie pojawiła się w mojej głowie myśl o zaprzestaniu prowadzenia bloga... często zadawałam sobie pytanie - po co ja to właściwie robię...? skoro jak przysłowiowe "grzyby po deszczu" pojawiają się cały czas nowe blogi o minimalizie...?

     Swoimi przemyśleniami podzieliłam się jakiś czas temu z zaprzyjaźnionymi blogerkami Dominiką z D&P Blog oraz Moniką z Paris by Moni i to właśnie dzięki ich dobrym słowom za które jestem ogromine wdzięczna ostatecznie podjęłam decyję... tak, więc -  welcome back !


     Decydując się na powrót postanowiłam zmienić dotychczasowy wygląd bloga, jak również definitywnie odejść od pewnych tematów, aby móc skoncentrować się na innych. Na blogu nie będą się więcej pojawiały odrębne posty m.in. o tematyce kulinarnej oraz comiesięczne podsumowania kosmetyków podstawowych czy posty typu DIY. Zdecydowałam, że na blogu pojawi się 6 kategorii, które w pełni odzwierciedlają moją koncepcję jak chcę aby wyglądał prowadzony przeze mnie blog.

Beauty - kategoria będzie odnosiła się zarówno do kosmetyków i pielęgnacji

Capsule Wardobe - kategoria będzie dotyczyła zawartości mojej mini szafy oraz stylizacji

Finances - zarówno z racji wykształcienia, a poniekąd pracy tematyka ta jest mi bliska.

Inspiration - z przyjemnością podzielę się z Wami kto lub co jest moim źródłem inspiracji

Minimalizm - kategoria będzie dotyczyła idei minimalizmu, slow life, jak i zero waste

Lifestyle - kategoria w której będę dzieliła się po prostu moim stylem życia !


     Mam nadzieję, że nowa odsłona bloga przypadnie do gustu jego odbiorcom, a zamieszczane na nich posty okażą się bogatym źródłem inspiracji i motywacją do zmian... tak więc, serdecznie zapraszam !


- keep life simple -

Anna

Komentarze

  1. Też czasem miałam ochotę odejść od blogowania, z racji przybywania codziennych obowiązków. W tej chwili mniej się udzielam, ale więcej nie jestem w stanie. Nic na siłę, ważne, że działam. Życzę i Tobie powodzenia!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Chwilę zwątpienia łapią chyba wszystkich. Ważne mieć jakiś cel i się go trzymać. Powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  3. Również miałam chwilę zwątpienia. Czasem życiowe sytuacje nas do tego zmuszają. Najważniejsze to się nie poddawać ! :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty